Doprava a platba

Kuriér GLS - doručenie na adresu zákazníka

Cena dopravy: cena od 4,50 €

Bezpečnú a rýchlu dopravu po celom Slovensku nám zabezpečuje kuriérska firma GLS Slovensko. GLS ponúka balíkové a expresné služby na Slovensku. Stredobodom záujmu je vysoká kvalita. Moderné IT riešenia robia spoluprácu s GLS jednoduchšou, bezpečnou a pohodlnou.

Štruktúrovaná sieť umožňuje rýchle a bezproblémové doručenie balíka po celom Slovensku, a to v štandardnej dobe doručenia menej než 24 hodín. Centrála sa nachádza v Budči a slúži aj ako medzinárodná brána. Všetky logistické procesy sú zosúladené s GLS normami stanovujúcimi vysokú kvalitu a najmodernejšími technológiami.

Výhody:

  • Notifikácie formou SMS o prevzatí balíka v deň spracovania objednávky
  • Notifikácia o presnom termíne doručenie zásielky zákazníkovi
  • Doručenie objednávky do 24 hod. na adresu zákazníka
  • Možnosť platby na dobierku platobnou kartou u kuriéra
  • Doručene zásielok do GLS Parcel Shop a do Balíkomat GLS

Ďalšie najčastejšie otázky a odpovede nájdete na: www.gls-group.com/SK/sk/o-gls

Geis Cargo

Nákladná preprava - Cargo balík cena od 19 €. V prípade platby na dobierku je poplatok za platbu dobierkou + 1 €.

Vaša objednávka bude spracovaná v najbližšom možnom termíne. Tovar je doručovaný 2 pracovné dni po odoslaní objednávky, alebo podľa kapacít dopravcu.

Doručenie v pracovných dňoch medzi 9 - 18 hod. Presný čas nie je možné ovplyvniť. V deň expedície Vám bude zaslaný email s číslom balíka a dátumom doručenia. Buďte prosím pripravený na dodacej adrese prevziať tovar, dopravca nemôže čakať. Kuriér Vám odovzdá tovar pri jeho aute, zásielky nevynáša.


 

Spôsoby platby:

Pri prevzatí v hotovosti alebo kartou (dobierka +1 €)

Najpohodlnejšia platobná metóda. Zaplatíte v hotovosti alebo platobnou kartou na mieste a v čase prevzatia tovaru. Ak platíte kartou, treba poznať jej denný limit.

Kartou online (platobná brána Comgate)

ComGate Payments, a.s.
Gočárova třída 1754 / 48b, Hradec Králové
E-mail: platby-podpora@comgate.cz
Tel: +420 228 224 267
Web: www.comgate.cz/cz/platebni-brana

Platby prostredníctvom platobnej brány sú pripísané ihneď na účet brány a objednávka je evidovaná ako uhradená. Platiť je možné kartami: VISAMasterCardMaestro, taktiež je podporovaný aj Apple Pay (len cez prehliadače Safari a systém iOS) a Google Pay.

Splátkový systém Home Credit

Zákazník po registrácií v procese vytvárania objednávky vyberie spôsob platby cez splátkový systém Home Credit. Následne bude presmerovaný na webovú stránku spoločnosti Home Credit Slovakia a.s., kde vypíše údaje potrebné k uzatvoreniu zmluvy na splátkový predaj (POZOR - ak Vám presmerovanie na stránku Home Creditu nefunguje, tak nás kontaktujte mailom alebo telefonicky). Zákazník bude po vyplnení potrebných údajov informovaný spoločnosťou Home Credit Slovakia a.s. o schválení / neschválení úveru formou emailu.